Reprogenesis

Klinika reprodukční medicíny ReproGenesis je privátním zdravotnickým zařízením specializujícím se na detailní diagnostiku a léčbu neplodnosti u žen, dárcovský program zahrnující darování vajíček, spermií a embryí.

Disponujeme nejdokonalejší databází dárců a dárkyň v celé České republice. Díky tomu můžeme vybrat léčenému páru skutečně nejvhodnější dárkyni nebo dárce okamžitě. Léčba v ReproGenesis je zahájena bez čekací doby.

Jsme nejmodernější klinikou reprodukční medicíny v České republice, a to jak ve využití nejnovějších a nejmodernějších technologií a vybavení, tak i díky aplikaci nejúspěšnějších léčebních postupů. Náš špičkový tým lékařů, embryologů a sester má dlouholeté zkušenosti u nás i v zahraničí a velmi vysokou úspěšnost otěhotnění.

Jako jedna z mála klinik sledujeme vývoj embryí kontinuálně kamerovým systémem, aniž by bylo nutné s embryi manipulovat mimo kultivační box. Tato metoda výrazně zvyšuje šanci na implantaci embrya do dělohy a na samotné otěhotnění. Navíc od nás léčený pár obdrží DVD se záznamem vývoje přenesených embryí.

Léčba neplodnosti je otázkou důvěry, kvality a spokojenosti. Naší předností je empatie, vstřícnost a pochopení vašich starostí. Víme, že Vaše radost začíná úspěchem v rukách našich embryologů. A proto neustále pracujeme na tom, aby početí bylo u nás také co nejpříjemnější.